Ürünler

PÜF NOKTALAR

Çekmeceniz mis gibi koksun...

Çekmecelerinizin içindeki örtüyü ya da kapladığınız bir detay varsa kaldırıp altına Kalyon Islak Mendillerden koyun ya da ıslak mendili çekmecenin arka iç yüzeyine bantlayın. Mendil, çekmecenin misler gibi kokmasını sağlayacak.

Minik eller gün boyu temiz olsun...

Evde, parkta, sahilde ve dilediğiniz her yerde oyun oynayan çocuklarınız için pratik ve tam hijyen sağlayan Kalyon Islak Mendillerini güvenle kullanabilirsiniz.  Gezintilerde çocuğunuzun elleri temiz, sizin içiniz rahat olsun!

Eviniz tozlardan kurtulsun!

Daha tasarruflu bir şekilde evinizin güzel kokmasını ister misiniz? Evinizdeki kitaplık, sehpa, masa, cam kenarı gibi yerlerin tozunu alırken Kalyon Islak Mendillerinden kullanın. Hem eviniz güzel kokacak hem de daha uzun süre tozsuz kalacaktır.

Evcil hayvan tüyleri kolayca nasıl temizlenir?

Evde beslediğiniz kedi ve köpeklerin tüyleri kumaşlara, halılara ve mobilyalara yapışıp kalabilir. Kalyon Islak Mendilleri bunların üzerinde gezdirerek rahatça toplayıp temizleyebilirsiniz.

Bahar havasını ofis masanıza taşıyın

Ofisiniz çiçek bahçeleri gibi koksun ister misiniz? Masanızı Kalyon Kalyon Islak Mendil ile silmekle başlayabilirsiniz. Bütün kötü kokuların uçup gittiğini, ofisinizin havasını tazeleyen bahar kokuları ile kapladığını fark edeceksiniz.

Ayakkabı kokusuna etkili çözüm!

Özellikle spor ayakkabılar kötü kokmaya oldukça yatkındır. Güzel kokmalarını sağlamak için ayakkabınızın içine bir gece önceden Kalyon Islak Mendil koyarsanız koku problemini gidermiş olursunuz. Ayakkabınızı parlatmak için de kullanabilirsiniz. Deneyin, sonuçtan memnun olacaksınız.

ÜRÜN KATALOĞU
Yukarı Çık