Ürünler

PÜF NOKTALAR

5 Dakikada duşakabin temizliği nasıl yapılır?

Hem pratik, hem kalıcı temizlik sağlayan Kalyon Banyo ürününü duşakabininize sıkın ve bir bez yardımıyla kireç lekelerini ovun. Daha sonra su ile durulayın ve bir havlu yardımıyla kurulayın. İşte bu kadar! 

Daha temiz bir Lavabo için…

Lavabo temizliği için her gün düzenli olarak Kalyon Mutfak Temizleyici gibi çok yönlü ve etkili bir temizleyici kullanmak, işinizi çok daha kolay bir hale getirebilir.

Ahşap Mutfak Dolapları Nasıl Temizlenir?

Ahşap yüzeyler için özel olarak geliştirilmiş Çam Kokulu Kalyon Ahşap Temizleyici'yi tercih edebilirsiniz. Sonrasında kuru ve temiz bir bezle fazla nemi almanız ahşabın sudan zarar görmesini önleyecektir.

Ayna en iyi nasıl temizlenir?

Ayna temizliğinde en etkili yöntemlerden biri Kalyon Silikonlu Cam Temizleyici kullanmaktır. Aynaya cam temizleyicisini püskürttükten sonra kuru bezle nemini alana kadar silerseniz, aynanız tertemiz ve pırıl pırıl olur.

Tıkanmış lavabo nasıl açılır?

Ekstra güçlü formüllü, suda kolaylıkla çözünen Kalyon Lavabo Açıcı her türlü lavabo ve giderinizi, tamamen tıkanmış ve suyla dolmuş olsa bile kolayca ve zahmetsizce temizler. Kuru olan gidere döktüğünüz Kalyon Lavabo Açıcı dökerek beklediğiniz temizliğe anında ulaşabilirsiniz.

Tuvalet Kokusuna Kesin Çözüm!

Her sifonda klozetinizde hijyenik temizlik sağlayan Kalyon Klozet Bloğu ile okyanus esintisini banyonuza taşıyabilirsiniz. Tuvaletinizde güçlü köpüğüyle hijyenik temizlik sağlar.

ÜRÜN KATALOĞU
Yukarı Çık