Ürünler

PÜF NOKTALAR

Elde bulaşık yıkamak mı?

KALYON Sıvı Bulaşık Deterjanları kullanımı oldukça kolaydır. Sıvı Deterjanı kullanmadan önce işinizi aşamalara ayırın, tüm bulaşıkları önce gıda kalıntılarından arındırın, ardından deterjanlı su ile yıkayın ve sonrasında da durulama işlemine geçmeniz yeterli. Kalyon ile pırıl pırıl bulaşıklar, yıpranmayan eller ve tertemiz mutfaklar vazgeçilmeziniz olacak.

Bulaşık yıkamayı kolaylaştırın...

Bulaşıklar için eskisi gibi uzun saatler harcamanıza ve yorulmanıza gerek yok! Bulaşıklarınızı makinede KALYON Bulaşık Makinesi Tableti ile yıkayarak kısa zamanda mükemmel temizliği yakalayın! Size sadece göz alıcı bulaşıkların tadını çıkarmak kalsın!

Makinenizin temizliğini ihmal etmeyin!

Bulaşıklarınızın her daim iyi temizlenmesi için bulaşık makinesini de temizlemeniz gerekir... Temizleme gücü ve koku gidericiliği çok yüksek olan KALYON Bulaşık Makinesi Temizleyici sayesinde hem makinanızı koruyun hem de pırıl pırıl bir bulaşık makinesine kavuşun.

Bulaşıklar daha iyi nasıl yıkanır?

Makineniz bulaşıkları eskisi gibi yıkamıyor ya da hiç yıkanmamış gibi çıkıyor olabilir... Bu durumda makinanızı çok doldurmamaya özen gösterin. Bulaşıklarınızın daha iyi yıkanması için mutlaka Bulaşık Makinesi Parlatıcı/Klasik ve Bulaşık Makinesi Tuzu kullanın. Tuz ve parlatıcı suyun içindeki kireç oranını azaltacaktır.

Bulaşıkların çizilmemesi için...

Zamanla oluşan bulaşıklardaki çizilmeler birçok kişinin karşılaştığı sorunlar arasındadır. Bu sorununu yaşamamak için ilk olarak bulaşık makinenize deterjanı yeteri kadar koymaya ve bulaşıkları doğru dizmeye özen gösterin. Bununla birlikte daha verimli çalışması için deterjanın yanında KALYON Bulaşık Makinesi Tuzu ve Bulaşık Makinesi Parlatıcını makineden eksik etmemek gerekir.

Matlaşan bulaşıklar nasıl parlatılır?

Sık kullanılan bulaşıklar bir süre sonra adeta bir bulut ile kaplanır ve matlaşır. Neyse ki bu problemi kolayca çözebilirsiniz. Mutfak eşyalarınıza zarar vermeden, pırıl pırıl ve yepyeni gösterecek KALYON Bulaşık Deterjanı ve Parlatıcı bulaşıklarınızı eski görünümüne kavuşturur.

Bulaşık makineniz kötü kokuyorsa...

Bulaşıklarınız uzun süre yıkamadan bekletilmesi koku oluşumuna sebep olabilir.  Makineniz boşken Kalyon Bulaşık Makinesi Kokusu ile temizlediğinizde, yıkama sonrasında makinenizin iç kısmının ilk alındığı günkü kadar temiz ve parlak olduğunu göreceksiniz. Ferah ve mis gibi!

ÜRÜN KATALOĞU
Yukarı Çık