Ürünler

PÜF NOKTALAR

Renklileriniz göz kamaştırsın...

Renkli kumaşların solmaması için öncelikle doğru bir deterjan kullanmalısınız. Renkliler için özel üretilen KALYON Automat Renkli Çamaşır Deterjanı'nı tercih edebilirsiniz.  Giysilerinize zarar vermeden mükemmel şekilde temizlenirken, giysilerinizin rengini hep ilk gün ki gibi koruduğunu görebilirsiniz.

Beyaz çamaşırlar nasıl daha beyaz olur?

Beyazlarla baş etmenin çok zahmetli olduğunu düşünerek beyaz giymekten kaçınıyor olabilirsiniz. Ancak kısa programda bile zorlu ve inatçı lekeleri bir kullanımda çıkarmak mümkün. Yıkama gözüne eklediğiniz Kalyon Matik Mountain Breeze deterjanın özel formülü sayesinde zorlu ve inatçı lekeler derinine işleyerek temizlenir. Beyaz çamaşırlarınızın yıkama sonrasında kar gibi beyaz bir görünüme kavuşur.

Siyah çamaşırlarınız ilk günkü gibi siyah kalsın!

Siyah giysileri makineye koymadan önce ters çevirin ve yıkama sürenizi kısa tutun. Siyahlar için özel üretilmiş KALYON MATİK, kıyafetlerinizin orijinal renklerinde etkili koruma sağlar. Siyahlar ilk günkü gibi simsiyah kalsın diye...

İnatçı lekelerden kurtulun!

Zorlu lekelerle mücadele için, giysilerinizi seçtiğiniz KALYON MATİK çözeltisinde birkaç saat boyunca bekletebilir ve giysileri tekrar yıkayabilirsiniz. Ancak ürünü kullanmadan önce kullanım talimatlarını dikkatlice okumanızı, yıkamak istediğiniz kıyafetin kumaşına ve türüne uygun olup olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Elde çamaşır yıkarken yumuşatıcı kullanılır mı?

KALYON Çamaşır Yumuşatıcı kullanmak için çamaşır makinesi sahibi olmanız gerekmez... İstediğiniz çamaşır miktarına göre yumuşatıcı miktarını belirleyin, yumuşatıcıyı mutlaka durulama sırasında çamaşırları iyice ıslattıktan sonra ilave edin. Çamaşırlarınızda lekelenme olmaması için yumuşatıcıyı direkt olarak giysilere uygulamak yerine suya karıştırarak eklemeyi unutmayın.

Giysilerin renginin solmaması için...

Yanlış yıkama veya güneş ışınları ve sonucunda kıyafetlerin renkleri solabilir. Kıyafetlerinizin renklerinin atmaması için giymeden önce soğuk tuzlu suda bekletin. Sonrasında giysilerinizin rengine uygun Kalyon deterjanlarından kullanın ve direkt güneş ışığına maruz bırakmayın. Özellikle pantolonlarınızı ters çevirip yıkarsanız rengini daha uzun süre koruduğunu göreceksiniz.

ÜRÜN KATALOĞU
Yukarı Çık